« wstecz

Akcesoria do kart

Smycze, zawieszki, etui. Wszelkie oferowane przez nas akcesoria do identyfikatorów i legitymacji plastikowych wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia i wytrzymałych. Dzięki temu zapewniają komfort użytkowania.

W przypadku zastosowania karty jako identyfikator, zawieszki bagażowej lub klucza dostępu do pomieszczeń wykonuje się otwory w karcie w różnych kształtach, aby umieścić w nich tasiemki, łańcuszki lub klipsy. Firma CARDCO świadczy usługi polegające na wykonywaniu identyfikatorów łącznie ze zdjęciem wykonywanym podczas odbywających się imprez targowych, zjazdów, sympozjów naukowych, spotkań promocyjnych, konferencji prasowych, lub na potrzeby biur, zakładów pracy, szkół itp. W taki sposób uczestnicy i zainteresowani otrzymują na bieżąco własny identyfikator. Jeśli system ma działać w oparciu o kontrolę wejścia podczas wykonywania kart ID automatycznie zostaje zakodowany pasek magnetyczny.

Etui na identyfikator Twarde etui z półprzeźroczystego tworzywa sztucznego. Orientacja pionowa i pozioma karty. Zaczepy pod żabkę lub smycz. Możliwość tłoczenia logo.

Smycz tekstylna Smycz na identyfikator. Posiada metalowy lub plastikowy karabińczyk. Taśmy dostępne w różnych grubościach i kolorach. Smycz może mieć zapięcie, które umożliwia łatwe utworzenie z niej breloka.

Metalowy klips Osadzony na elastycznym pasku z przeźroczystego tworzywa. Zapinany metalowym zatrzaskiem.

Łańcuszek kulkowy. Średnica 2,0 mm. Stosowany alternatywnie do etui zamiast smyczy. Długość od 76 cm do 100 cm.


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry