« wstecz

O nas

 

Firma Cardco Sp. z o.o. od 2002 roku rozpoczęła wdraĹźanie systemów kontroli dostępu (KD) i rozliczenia czasu pracy (RCP) w oparciu o biometrię linii papilarnych.

 

Początkowo wdraĹźaliśmy i sprzedawaliśmy jako pierwsi w Polsce nowoczesne systemy kontroli dostępu do komputera. W póĹşniejszym etapie działalności nasza firma postanowiła dostarczać na rynek Polski kompleksowe systemy biometryczne. Od tamtego czasu oferujemy sprawdzone systemy rozpoznawania linii papilarnych, tęczówki oka i geometrii twarzy. Wykonaliśmy instalacje systemów kontroli dostępu w oparciu o czytniki linii papilarnych w wielu polskich firmach ciesząc się dzięki temu świetnymi referencjami, czego niejedna firma działająca w tej samej branĹźy mogłaby nam pozazdrościć. W 2004 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne produkty biometryczne tj. klamki, zamki, myszki, pendrive-y.

 

Od 2007 roku w naszej ofercie znaleźć można także moduły biometryczne, poszukiwane przez firmy produkcyjne.

 

Naszym celem jest dostarczanie na rynek Polski produktów biometrycznych najwyĹźszej jakości. Jak dotychczas, niezaleĹźnie od implementowanych technologii, najsłabszym ogniwem kaĹźdego systemu bezpieczeństwa jest czynnik ludzki. Strefa zaufania pomiędzy ludĹşmi, wzmocniona instytucją kontroli i analityczną rekrutacja, nie wystarcza by zapobiegać powstawaniu luk bezpieczeństwa spowodowanych właśnie czynnikiem ludzkim. Celem naszej firmy jest zwiększenie zainteresowania rozwiązaniami rodzącymi się na naszych oczach, które wychodząc naprzeciw społecznym oczekiwaniom w świecie rosnących zagroĹźeń. Takimi rozwiązaniami są między innymi systemy kontroli dostępu, które są systemami sterowania i zarządzania dostępem do wybranych obiektów lub zasobów. W istocie system kontroli dostępu obejmuje wiele technicznych rozwiązań, których zadaniem jest umoĹźliwianie swobodnego poruszania się w obiekcie osób uprawnionych oraz ochrona przed wstępem do obiektów osób nieuprawnionych. W zaleĹźności od wymagań w zakresie bezpieczeństwa, rozwiązanie to moĹźe mieć charakter zarówno prostego narzędzia kontroli ruchu osób, jak równieĹź w pełni profesjonalnego systemu zarządzania całym obiektem i funkcjonującym w nim systemem bezpieczeństwa. W chwili obecnej jesteśmy wyłącznymi dostawcami produktów Supremy i eKey - wiodących dostawców algorytmów odczytu palca.

 

Pragniemy, aby nowoczesne systemy biometryczne znalazły zastosowanie zarówno przy zabezpieczeniu małych jak i duĹźych obiektów a takĹźe maksymalnie zwiększyły bezpieczeństwo oraz ochroną przed wszechobecnym terroryzmem i piractwem komputerowym. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm czy instytucji państwowych jak i klientów indywidualnych. Mamy doświadczenie w zabezpieczeniu obiektów kaĹźdego rodzaju. Klientom gwarantujemy przede wszystkim profesjonalizm, dyskrecją, sprzęt najwyĹźszej jakości, dogodny termin realizacji, szybkie wykonanie usługi, korzystna cenę oraz stała obsługę serwisową. 

Prezes Zarządu inż. Marek Galewski

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry