« wstecz

Certyfikaty

 • Koncesja MSWiA

  Koncesja na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia realizowanej w formie zabezpieczenia technicznego wydana przez Ministra Spraw Wewnętrznych.

 • Certyfikat dla Autoryzowanego Dystrybutora firmy Suprema Inc.

 • Certyfikat Solidna Firma 2010

  Po raz kolejny przyznany został firmie CardCo prestiżowy tytuł Solidna Firma 2010, w ramach Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma.

 • Certyfikat ukończenia kursu ze sterowników PLC MAX Logic.

  Certyfikat ukończenia kursu z zakresu stosowania, programowania i montaż sterowników programowalnych PLC MAX Logic.

 • Satel

  Szkolenie z najnowszych produktów firmy Satel.

 • Złoty Medal 2010

  Złoty Medal 2010 dla czytnika XPASS.

 • Satel

  Szkolenie z najnowszych produktów firmy Satel.

 • Solidna Firma 2008

  Po raz kolejny przyznany został firmie CardCo prestiżowy tytuł Solidna Firma 2008, w ramach VII edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma. Prezydent Miasta Łodzi Jerzy Kropiwnicki przyznał firmie Cardco Sp. z o. o. prestiżowy tytuł „ Solidna Firma 2008”. Tytuł ten przyznawany jest przedsiębiorstwom, które działają w oparciu o podstawowe zasady etyki biznesu, zawsze rzetelnie i terminowo rozliczają się z urzędami, kontrahentami i pracownikami.

 • EU STANDARD 2008

  Z przyjemnością informujemy, że firma Cardco Sp. z o. o. jest laureatem programu EU STANDARD 2008. Ogólnopolski program EU STANDARD to najnowsza propozycja dla firm i instytucji. Program ma na celu wyłonienie podmiotów, które osiągnęły wysoki, ustabilizowany poziom jakości we wszystkich sferach działalności, produktu, usług, a także relacji B2B. Nagrodzone zostały te przedsiębiorstwa, które mocno inwestują w jakość i innowacyjność. Docenione zostały podmioty, które oferują produkty i usługi na najwyższym europejskim poziomie. Nagrodą dla Laureatów jest godło EU STANDARD.

 • Złoty Medal 2008

  Złoty Medal dla czytnika BioStation BST TC.

 • CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland. Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według D&B Poland. Otrzymanie Certyfikatu to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej daje gwarancję, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe. Wyróżnienie przyznawane przez Dun & Bradstreet Poland, honorowane jest na całym świecie.

 • Solidna Firma 2007

  Wiceprezydent Miasta Łodzi w imieniu własnym oraz w imieniu Prezydenta Miasta Łodzi przyznał firmie Cardco Sp. z o. o. prestiżowy tytuł „ Solidna Firma 2007”, otrzymanego w ramach VI Edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma. Tytuł ten przyznawany jest przedsiębiorstwom, które działają w oparciu o podstawowe zasady etyki biznesu, zawsze rzetelnie i terminowo rozliczają się z u rzędami, kontrahentami i pracownikami.

 • Brązowa Statuetka za 7 - krotny Certyfikat Solidna Firma 2003 - 2009.

  Certyfikat Solidności jest dla firmy Cardco potwierdzeniem wartości jakie przyjeliśmy za podstawę funkcjonowania i jednocześnie nagrodą za utrzymanie solidności w działaniu. Fakt, ze zostaliśmy docenieni poraz siódmy, stanowi dodatkowe źródło satysfakcji"

 • Kurs pracownika zabezpieczenia technicznego pierwszego stopnia.

  Instalowanie i Konserwacja Systemów Zabezpieczeń Technicznych Klas SA1-SA4.

 • Jesteśmy w Europie

  "...za europejską jakość produktów..."

 • Krajowy Rejestr Długów

  "Krajowy rejestr długów rekomenduje firmę Cardco Sp. Z o.o. jako wiarygodnego kontrahenta..."

 • TERAZ POLSKA

  "...za najciekawszą ofertę targową...

 • Akademia Polskiego Sukcesu

  "Akademia Polskiego Sukcesu przyznaje firmie Cardco Sp. z o.o. Brązowy Medal i tytuł Członka Kandydata Akademii..."

 • Krzyż Zasługi

  Wręczony Prezesowi Zarządu Cardco Sp. z o.o. Markowi Galewskiemu przez Pana Longina Pastusiaka


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry