« wstecz

Mailing

Świadczymy usługi polegające na aplikacji kart np. na listy wraz z dołączaniem innych materiałów informacyjnych, reklamowych, oraz adresowaniu kopert wg. baz danych zamawiającego i wysyłaniu tak przygotowanego pakietu bezpośrednio do posiadacza karty lub do właściwych oddziałów terenowych danej firmy.

Wszystkie materiały poligraficzne (koperty, okładki, katalogi, informatory, regulaminy używania karty, itp.) możemy zaprojektować i wykonać zgodnie z indywidualnymi potrzebami zamawiającego.

Możliwości Działu Mailingu to ca. 20 - 50 tyś. szt. kompletów na dobę w zależności od ilości składanych dokumentów, sposobu aplikacji kart i pakowania (jednostkowe, zbiorcze, specjalne).

Po zakończonej usłudze lub jej etapie przygotowywane są raporty rozliczeń ilości przesyłek, braków, błędów i rozbieżności w bazie danych.

Przesyłki mogą być dostarczane pocztą, kurierem, pocztą konduktorską lub pojazdem specjalnym.

Standardowe zamówienia na personalizację kart realizujemy w terminie 24 godzinnym od chwili zlecenia (przesłania bazy danych).

W szczególnych przypadkach nasz Dział Personalizacji dostarczy spersonalizowane karty tego samego dnia.

W czasie trwania usługi firma CARDCO na bieżąco analizuje ilości i rodzaje personalizowanych kart, aby w odpowiednim momencie uprzedzić zamawiającego o konieczności dodruku kart, by dostawy (np. dla prenumeratorów czasopisma, do którego są dołączane) - nie zostały wstrzymane.


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry