« wstecz

Karty plastikowe - Karty Miejskie i Rodzinne

 

Karta miejska, karta dużej rodziny oraz karta seniora to karta wyposażona w moduł zbliżeniowy może pełnić funkcję biletu miesięcznego, karty parkingowej lub karty mieszkańca, a odpowiednio spersonalizowana może być używana tylko przez osobę upoważnioną, której dane osobowe zgadzają się z tymi widniejącymi na karcie. Karty tego typu niosą ze sobą szereg zniżek i udogodnień. Coraz częściej urzędy miast oraz gminy decydują się na wprowadzenie kart miejskich, kart dużej rodziny, kart seniora.

Karta miejska, karta dużej rodziny, karta Rodzina 3+, karta seniora, karta wejściówka

Karta dużej rodziny wydawana jest przez burmistrza, wójta lub prezydenta na wniosek. Natomiast karta seniora wydawana jest przez organizacje wspierające osoby powyżej 60 roku życia. Karta seniora jest kartą zniżkową dla seniorów w różnych instytucjach, usługach oraz imprezach kulturalnych.

Karta dużej rodziny lub karta Rodzina 3 + jest elementem polityki prorodzinnej miast i gmin. Rodziny wielodzietne mają możliwość korzystania z systemu zniżek, ulg oraz wielu uprawnień w transporcie publicznym, kulturze i rozrywce, sporcie i rekreacji oraz wielu innych dziedzinach.

Od 2015 roku obowiązuje ustawa o Karcie Dużej Rodziny. Dokładne instrukcje dotyczące funkcjonowania karty dużej rodziny dostępne są na stronie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Karta dużej rodziny

Bilety miesięczne oraz wejściówki to praktyczne bilety w formie kart plastikowych. Najczęściej dziś stosowane rozwiązanie w komunikacji publicznej, muzeach, teatrach, kinach oraz bibliotekach.

Współpracujemy ze wszystkimi urzędami na terenie całej Polski przy wprowadzaniu i wydawaniu kart miejskich, karty dużej rodziny oraz karty seniora.


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry