« wstecz

Referencje karty

 • Muzeum Zamkowe w Malborku. Oblężenie Malborka 2011.

  Podziękowania dla firmy CardCo za pomoc i wkład w przygotowanie imprezy plenerowej Oblężenie Malborka 2011.

 • PZU S.A.

  Produkcja, personalizacja i mailing kart.

 • CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland. Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według D&B Poland. Otrzymanie Certyfikatu to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej daje gwarancję, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe. Wyróżnienie przyznawane przez Dun & Bradstreet Poland, honorowane jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy.

 • PZU S.A.

  "2 inspektorat PZU.S. A. ... wysoko ocenia profesjonalizm i solidność firmy Cardco..."

 • W.KRUK

  "Z firma Cardco Sp. z o.o. współpracujemy od sierpnia 2001 roku w zakresie imiennej personalizacji kart stałego klienta...Firma W.Kruk S. A. poleca firmę Cardco Sp. z o.o. odpowiedzialnego, profesjonalnego i solidnego partnera."

 • WARTA S.A.

  "Firma Cardco współpracuje z firmą TUiR Warta S.A. od 1993 roku w zakresie druku kart plastikowych...

 • WARTA S.A.

  "Pragniemy poinformować, iż Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. współpracuje z firmą Cardco Sp. z o.o. ..."


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry