« wstecz

Kontrola dostępu (KD)

Czytnik linii papilarnych BioStation 2
Czytnik linii papilarnych BioStation L2
Czytnik linii papilarnych BioEntry W
Skaner linii papilarnych integra
Skaner linii papilarnych arte czarny
 

System polegający na zaprojektowaniu i wdrożeniu odpowiedniej ilości czytników kart zbliżeniowych typu: Unique, Mifare czy HID, rygli (elektrozaczepów) lub certyfikowanych zamków elektromechanicznych, samodomykaczy, Gałko-Klamek lub Gałko-Gałek, przycisków wyjść lub PPOŻ, zasilaczy i oprogramowania.

Kontrolę Dostępu (KD) łatwo rozbudować wprowadzając dodatkowe oprogramowanie, aby stały się rozbudowanym systemem rejestracji czasu pracy (RCP). Posiadamy doświadczenie nie tylko przy wdrożeniach systemów karcianych, ale także systemów opartych na biometrii linii papilarnych. Wśród naszej oferty wyróżnić można produkty Supremy i Ekey - wiodących dostawców algorytmów odczytu odcisków palca. Biometria znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędna jest identyfikacja konkretnych osób, a nie cech odnoszących się jedynie pośrednio do danej osoby jak np.: karta, PIN, hasło. W istocie system kontroli dostępu obejmuje wiele technicznych rozwiązań, których zadaniem jest umożliwienie swobodnego poruszania się w obiekcie osób uprawnionych oraz ochrona przed wstępem do obiektów osób nieuprawnionych. Rozwiązania kontroli odstępu zostały wyposażone w najlepsze na świecie algorytmy rozpoznawania odcisków palców, dla maksymalnej wygody i bezpieczeństwa użytkowników. Rozwiązują one również problemy, jakie powstają w konwencjonalnych systemach kontroli dostępu, opartych na kartach RF czy też hasłach. W odróżnieniu od innych spotkanych tego typu systemów, rozwiązanie naszej firmy oferuje różne funkcje kontroli dostępu na wysokim poziomie, za przystępną cenę, a także jest zbudowane z oddzielnych struktur sterujących dla łatwej instalacji.

Większość istniejących systemów kontroli dostępu posiada centralny system operacyjny, który wymaga czytnika kart RF i zamka, zainstalowanego w drzwiach, które to elementy są połączone niezliczoną i skomplikowaną plątaniną kabli z bardzo kosztownym kontrolerem. Kiedy kontroler jest uszkodzony problem dotyka wszystkich drzwi, które są połączone z systemem centralnym. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku systemów naszej firmy. Sa one wyposażone w urządzenia do rozpoznawania odcisków palców (BioStation i BioEntry Plus) zainstalowane przy każdych drzwiach, funkcjonujących jako swoisty inteligentny kontroler, w ten sposób rozwiązanie jest bardziej elastyczne i bezpieczne. W dodatku, istnieje możliwość podłączenia "bezpiecznego przekaźnika" Secure I/O, który jest umiejscowiony wewnątrz obszaru chronionego przed nieupoważnionym dostępem, a dzięki temu jest dodatkowym zabezpieczeniem.

Rozwiązania w zakresie kontroli dostępu naszej firmy nie posiadają ograniczenia przestrzeni w zakresie wykorzystania ich w sieci opartej o protokół TCP/IP, doskonale wspierają różnorodne funkcje dostępowe, począwszy od pojedynczych drzwi aż po niezwykle rozbudowane systemy kontroli dostępu. Jest to rewolucyjne rozwiązanie, a jego największą zaletą jest niewątpliwie przystępna cena. W porównaniu z istniejącymi systemami opartymi na kartach RF, system rozpoznawania odcisków palców jest prostszy w instalacji, szczególnie przy podłączaniu wszelkiego rodzaju przewodów, ponieważ ma on unikatową rozłączalną strukturę.

 

ZASTOSOWANIA DLA TECHNOLOGII

Budynki, które wymagają ścisłej kontroli dostępu i bezpieczeństwa, a więc domy, instytucje publiczne i rządowe, instytucje finansowe oraz centra badawcze.

SZCZEGÓLNE CECHY TEGO ROZWIĄZANIA

Elastyczna obsługa i zarządzanie systemem

Wygodne zarządzanie systemem oraz możliwość rejestracji gości to cechy, jakie niesie ze sobą program do autoryzacji osób wchodzących i wyznaczanie czasu wejść oraz zastrzeżonych obszarów.

Wyższy poziom bezpieczeństwa

Wbudowana technologia rozpoznawania odcisków palców

Dokładność identyfikacji, uznawana za najlepszą na świecie

Zapobiega odgórnie nieautoryzowanym wejściom osób z zewnątrz. Secure I/O rozdziela kontroler dla drzwi i rozwinięcia I/O, które zapobiega siłowemu zniszczeniu systemu przez osoby postronne. Zwiększa również poziom bezpieczeństwa poprzez szyfrowanie danych wewnątrz systemu wraz z zarządzaniem identyfikacją.

Skuteczny system zarządzania

Przy użyciu bazującej na protokole TCP/IP sieci Internet, można w łatwy sposób monitorować drogi wejścia i wyjścia oraz statusy drzwi wejściowych. Może być to śledzone na bieżąco z komputera PC znajdującego się w biurze i centrum kontrolnego, który może zarządzać wejściami do wielu różnych lokalizacji w łatwy i wygodny sposób.

Przystępne koszty instalacji

Samodzielny system kontroli dostępu jest rozwiązaniem przyjaznym dla użytkownika, charakteryzuje się przystępnymi kosztami oraz oferuje optymalną wydajność i wygodne zarządzanie.

Naszymi klientami są m.in. Helios - Fabryka Lamp Żarowych(Katowice), Solidna Firma(Warszawa), Muzeum w Wilanowie(Warszawa), Marmite International S.A (Zakrzewo), Mikomax - Fabryka Mebli(Łódź), Klub Tango & Cash(Warszawa), Polski Związek Piłki Nożnej (Warszwa), Łódzki Klub Biznesu (Łódź), Puczyński Mała Architektura (Warszawa), Naftoremont (Płock), Urząd Skarbowy Zawiercie, Urząd Skarbowy Siemianowice Śląskie, Rednet (Tarnowskie Góry/Warszawa), Magam (Łódź), McDonald's Polska (Warszawa), NZOZ MegaMed (Bełchatów), Mikomax (Łódź), Grupa Kolporter (Kielce), Stekop (Białystok), Zakład Energetyczny (Tomaszów Mazowiecki), Inex (Katowice).

Szczegółowe informacje na stronie www.biometria.pl.


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry