« wstecz

Karty plastikowe - wizytówki

Karty plastikowe w postaci wizytówek to już stały, wszędzie obecny element naszej codzienności. Są istotnym instrumentem nowoczesnej reklamy i marketingu, identyfikującym firmę i wpływającym na jej pozytywny wizerunek. Są też świetnym dodatkiem zwiększającym lojalność i przywiązanie klientów. Karty plastikowe mają mnóstwo zastosowań! Najczęściej występują jako karty stałego klienta, karnety, karty klubowe, identyfikatory, wizytówki oraz kalendarzyki listkowe. 
 
 
Wizytówki plastikowe
 
Wizytówki plastikowe

Wizytówki to istotne narzędzie kreujące wizerunek firmy oraz wpływające na jej promocję. Wizytówki plastikowe od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Dzięki wizytówką przedstawisz działalność potencjalnym klientom oraz wyróżnisz się na tle konkurencji. Warto zadbać o to, by wizytówki były jak najwyższej jakości, gdyż w dużym stopniu mogą wpłynąć na ocenę Twojej firmy i profesjonalny odbiór jej działalności. Odpowiednio zaprojektowane i przemyślane wizytówki z pewnością wypromują Twój biznes. 

Wizytówki plastikowe
 
 Wizytówki plastikowe
 
 

NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry